Farkında mıyız? – Diyanet Radyo – YouTube

Merhaba millet!

Bugün size çok komik bir konudan bahsedeceğim: Burçlara inanmak! Evet, doğru duydunuz. Burçlara inanıp inanmamak konusunda ne düşünüyorsunuz?

Görsel 1

Görsel 1

İlk olarak, size güzel bir görsel sunayım. Dikkatlice bakın ve bunun bir burçla ne alakası olduğunu düşünün. Benim için gökyüzünde yan yana duran yıldızlar şekiller belirlerken ortaya çıkan eğlenceli bir oyuna benziyor.

Hayır, burçlar gerçekten hayatımızı etkileyen şeyler mi? Bence kesinlikle değil!

Görsel 2

Görsel 2

Bu görselde ise bir telefon ve bir Kur’an-ı Kerim var. Şimdi düşünelim, bir telefon veya tablet gibi cihazlardan Kur’an-ı Kerim okuyabilir miyiz? Tabii ki, evet! Ancak burçlarla bir ilgisi olduğunu sanmıyorum.

Görsel 3

Görsel 3

Bu sefer Diyanet Radyo üzerinde bir görsel var. Açıkçası, bu görselde burçlarla ilgili bir bilgi yer almıyor. Yani, burçlara inanıp inanmama konusunda size yol gösterici bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Görsel 4

Görsel 4

Sonraki görselde burçlara inanmakla ilgili bir soru var. Astroloji bir bilim midir? Benim cevabım kesinlikle hayır! Gökyüzündeki yıldızların ve burçların insan hayatını etkilediğini düşünmek bana gerçekten komik geliyor. Bilimle bağdaşması mümkün değil.

Görsel 5

Görsel 5

Son olarak, bu görselde Nureddin Yıldız’ın bir röportajı olduğunu görebilirsiniz. Rüyalara inanmalı mıyız? Bence hayır! Rüyaların anlamı üzerine çok sayıda teori bulunmasına rağmen, bunların gerçeği yansıttığına inanmak tamamen kişisel bir tercihtir. Ancak, burçlarla ilişkisi olduğunu düşünmek gerçekten komik olurdu.

Özetle, burçlara inanmakla ilgili birçoğumuz arasında bir eğlence unsuru olmasına rağmen, bunun gerçek bir bilimsel temeli olduğunu düşünmüyorum. Günlük hayatımızı etkileyen daha önemli faktörler var! Bu konuya çok fazla enerji harcamaya gerek yok. Eğlenceli bir şekilde tartışabiliriz, ancak gerçekten hayatımızı şekillendiren şeylere odaklanmalıyız.

READ  Rüya Yorumcusu Olmak - 156 - YouTube

Eğlendiyseniz ve benimle aynı fikirdeyseniz, lütfen bana katılın!

Sizce burçlara inanmak gerçekten gereksiz bir konu mu? Yoksa eğlenceli bir takıntı mı? Görüşlerinizi duymak için sabırsızlanıyorum!

If you are looking for Burçlara İnanmalı Mıyız? – Astroloji Bir Bilim Midir? / Sorularınız you’ve came to the right place. We have 5 Pictures about Burçlara İnanmalı Mıyız? – Astroloji Bir Bilim Midir? / Sorularınız like Rüyalara inanmalı mıyız? | [Birfetva-Nureddin Yıldız] | 4K – YouTube, Burçlara İnanmalı Mıyız? – Astroloji Bir Bilim Midir? / Sorularınız and also Burçlara İnanmalı Mıyız? – Astroloji Bir Bilim Midir? / Sorularınız. Here it is:

Burçlara İnanmalı Mıyız? – Astroloji Bir Bilim Midir? / Sorularınız

Burçlara İnanmalı Mıyız? - Astroloji Bir Bilim Midir? / Sorularınız

www.youtube.com

Burçlara Inanmalı Mıyız? – YouTube

Burçlara inanmalı mıyız? - YouTube

www.youtube.com

Farkında Mıyız? – Diyanet Radyo – YouTube

Farkında mıyız? - Diyanet Radyo - YouTube

www.youtube.com

Telefon, Tablet Gibi Cihazlardan Kur'an-ı Kerim Okumak İçin Abdest

Telefon, Tablet Gibi Cihazlardan Kur'an-ı Kerim Okumak İçin Abdest

www.youtube.com

Rüyalara Inanmalı Mıyız? | [Birfetva-Nureddin Yıldız] | 4K – YouTube

Rüyalara inanmalı mıyız? | [Birfetva-Nureddin Yıldız] | 4K - YouTube

www.youtube.com

Burçlara i̇nanmalı mıyız?. Telefon, tablet gibi cihazlardan kur'an-ı kerim okumak i̇çin abdest. Farkında mıyız?

Leave a Comment